Aktuality Toggle2. liga : Sokol Kolín - GROP A 2,5 : 5,5

Zápis z utkání provedl Akaki, který řídil zápas jako kapitán:

Vyhráli jsme dneska v pohodě (i když na začátku to nevypadalo nějak přesvědčivé). Přijeli jsme do Kolína ještě dřív než soupeř. Dokonce Jirka Pačovský neměl zpoždění, což mi udělala velkou radost!
 
Radek a já jsme vyhráli +-  docela jednoduše. Pavel v zahajení nedostal nic, možná dokonce stal i trochu hůř, ale pak bojoval jako obvykle a skoro z ničeho nic získal pěšce a dotahl to mistrovsky do konce! Robert Cvek měl daleko větší práci a skončil poslední. Jeho soupeř bojoval jak mohl, ale náš velmistr byl silnější!
 
Úplně první remizoval Jirka po konzultaci se mnou. Vasil taky zkoušel soupeře, krok za krokem zlepšoval svou pozici, ale už nám stačila remíza a když mu podruhé nabídl soupeř remízu, schválil jsem mu to. Martin taky hrál normálně, dokonce získal pěšce, ale nic víc se už nedalo vytěžit a skoro jsem ho donutil udělat remízu, chtěl ještě hrát. :)  (Sory Martine, ale myslím si, že tu koncovku se nedalo vyhrát).
 
Škoda, že prohrál Robert Seifarth. Ze zahajení Robert získal (černými) asi nejvíc než kdokoli z nás, ale pak jsem moc nepochopil co se stalo, Robertova pozice se pomalu začala rozpadat.
 
Jsem spokojený! Děkuji klukům za týmovou hru a důležitou výhru! Disciplina taky byla vzorná!

Akaki
 


Šachový klub GROP
ShutDown