Aktuality ToggleHODNOCENÍ PŘEDSEDY KLUBU PO TŘETINĚ SEZONY 2019

Ahoj,

soutěže jsou zhruba ve třetině.

Postavili jsme pět týmů "aby si všichni zahráli", což nese tlak na scházení v osmi lidech, ale to je obvyklá kvadratura kruhu. Kdybychom měli tři týmy a 6 lidí si nezahrálo v týdnu - klub se zase zmenší následně a bude stejná situace. Velké poděkování kapitánům - Michal Špaček (B), Jarda Svoboda (DE !!), Vrata Svoboda (F) a pochopitelně sám sobě (CC a klub). CC Classical Chess vyhrálo všechny 4 zápasy a vzorně plní cíle výboru. Velká zásluha Pavla Matochy (první tři zápasy mne zastoupil). nemáme skoro žádné remízy a budíme v první třídě hrůzu. Hlavně nikam nepostoupit!! CC je kompaktní léty prověřený manšaft s velkým citem pro klasický šach.:-)

Béčko má 1-2-1 (2-0-2 by bylo v tříbodovém počítání lepší) a je ve středu tabulky. Tam nyní je potřeba upřít pozornost managerskou, neb za 22 let nikdy naše žádné družstvo nesestoupilo a to je třeba udržet. Je jasné, že z divize (Přeboru) se padá nejsnadněji - jsou tam největší šachouni, co se neporazí sami.

Déčko je v II. třídě a má dva GM na prvních deskách. Zatím 1-1-1 (tady to chce taky zabrat a nasměrovat lodičku do klidných vod horního středu tabulky).

Éčko vede svou skupinu, jde o kompaktní tým okolo Jardy Svobody - který na postup má. Otázka je, zda to bude chytré mít dva manšafty v II. třídě, ale to se bude řešit až následně. Bravo.

Efko je super, že existuje a boduje. Zde je nutné posílit radost ze hry a vychovat kmenové stabilní hráče. Umístění družstva je až druhotné.

Všechny srdečně zdravím

Vašek Klaus
předseda (v demisi)


Šachový klub GROP
ShutDown